Anyagcsere egyensúllyal a fogyásért
élő online előadás: 2026.06.29. 17:00
Neked szól, ha
- hamar megáll a fogyás
- gyorsan visszajönnek a leadott kilók
- fáradtság miatt nem tudod beiktatni a mozgást
- szénhidrátéhséggel, falási rohamokkal küzdesz
- úgy érzed egy fogyókúra az életed
Az egyél kevesebbet, mozogj többet csak akkor működik, ha van anyagcsere egyensúly!
Így a legtöbben nem a jó végén kezdik a munkát és nem jön az eredmény.
Jegy ár: 2990 Ft
(egy pizza ára)
Ezt kapod:
- Anyagcserét károsító alapanyagok listáját
- Kivizsgálási útmutató – milyen paramétereket kell méretned
- Anyagcserét harmonizáló napirendet
- Átfogó tudást a hormonháztartásod működéséről
- Egy hétig visszanézhető felvételt az előadásról
„A kitűzött 5 kg helyett 10 kg-ot sikerült fogyni. A közérzetem sokat javult, nem érzem magam fáradtnak már délelőtt. Jobban alszom, az éjszakai hőhullámaim megszűntek.” – Emese (anyagcser egyensúly program résztvevő)
A kalóriadeficit csak akkor eredményez fogyást, ha a zsírégető és a zsírgyűjtő anyagcsere állapot rugalmasan váltják egymást!
Ez pedig nem azon múlik, hogy mennyit eszel, hanem azon, hogyan bánik a szervezeted az inzulinnal.
Ebből a gyakorlatias tananyagból megértheted, mi akadályozza, hogy elérd az ideális testsúlyodat és gyakorlati tippeket is adok, hogy elkezdhess dolgozni az anyagcseréd helyreállításán!
A fogyási nehézség és fáradtság nem véletlenül járnak együtt. Mindkettő egy energetikai probléma, közös gyökérokkal, ami az emelkedett inzulinszint.
Az inzulinszintre viszont nem csak a táplálkozás van hatással! Hiányállapotok, bélflóra, pajzsmirigy működés, női hormonháztartás, cirkadián ritmus, stressz. Mind befolyásolják a tested inzulinra adott válaszát.
Ilyenkor nem az akaraterőt kell elővenni a siker érdekében, hanem a kiváltó okokat kell kezelni.
Az anyagcsere egyensúly azt jelenti, hogy természetes ciklusodhoz igazodva váltják egymást a zsírgyűjtő és a zsírégető anyagcsere állapot. Ebben az állapotban kis odafigyeléssel is csökkenthető a testsúly!
Mi a megoldás?
Az előadásban elmondom,
- melyek azok az egészségesnek tűnő alapanyagok, amik áthangolják az anyagcseréd működését,
- miért nem csak a mennyiség és az alapanyagválasztás számít, hanem legalább ilyen súllyal esik latba az étkezéseid időzítése is,
- miért negatív a laborod miközben a fogyással falakba ütközöl,
- miért nem csak a tányéron dől el a fogyás,
- hogyan borítja fel a hétköznapi stressz az anyagcseréd működését.
Természetgyógyász
Anyagcsere egyensúly tanácsadó
Boldog Csilla vagyok, természetgyógyász, anyagcsere egyensúly tanácsadó
Van egy fontos üzenetem számodra!
Nem azért nem megy a fogyás, mert nem dolgozol elég keményen érte.
Az életmódunk tele van olyan hibákkal, melyek átállítják az anyagcserénk működését.
Ha kijavítjuk ezeket a hibákat és megteremtjük a testünk optimális működéséhez szükséges feltételeket, kezünkbe vehetjük a testsúlyunk feletti kontrollt.
Az anyagcsere egyensúly helyreállításával, anélkül lehet tiéd a kontroll, hogy szenvedni kellene érte. Tenni persze kell! De ha szenvedés, amit csinálsz, akkor nem jó úton jársz.
Segítségemmel feltárhatod az életmódodban rejlő hibákat, hogy átállítsd az anyagcseréd működését a zsírégető üzemmódba és végre elérd az ideális testsúlyodat és helyreállítsd az energiaszintedet.
Szia Csilla! Nagyon örülök, hogy rád találtam. Nagyon jó döntés volt belevágni a programba. Számomra könnyű volt betartani az általad elmondottakat és az átküldött anyagokat. Így nagyon hamar jelentkeztek az eredmények, amiket el szerettem volna érni. A kitűzött 5 kg helyett 10 kg-ot sikerült fogyni. A közérzetem sokat javult, nem érzem magam fáradtnak már délelőtt. Jobban alszom, az éjszakai hőhullámaim megszűntek. A programod alkalmazása mellett a párom is leadott 10kg-ot, aminek nagyon örül.Nagyon köszönöm a hasznos tudásanyagot, amit bármikor elővehetek, ha elakadok.
Emese
Szia Csilla! Eddig 10 kg mínusz és megyek tovább. Az energiaszintem 10 éve nem volt ilyen magas. 🙂
Gabi
Hihetetlen, teletömöm a pocakomat és fogyok.🙂 Köszönöm!
Judit
Szia Csilla! Szeretném még egyszer megköszönni a közös munkát!
Nagyon örülök, hogy belevágtam! Szuper dolgot csinálsz és mindezt nagyon támogatóan teszed, ami a mai világban külön tiszteletre méltó![]()
Edit
Helga