Anyagcsere egyensúllyal a fogyásért
élő online előadás: 2026.06.29. 17:00

Neked szól, ha

  • hamar megáll a fogyás
  • gyorsan visszajönnek a leadott kilók
  • fáradtság miatt nem tudod beiktatni a mozgást
  • szénhidrátéhséggel, falási rohamokkal küzdesz
  • úgy érzed egy fogyókúra az életed

Az egyél kevesebbet, mozogj többet csak akkor működik, ha van anyagcsere egyensúly!

Így a legtöbben nem a jó végén kezdik a munkát és nem jön az eredmény.

Jegy ár: 2990 Ft

(egy pizza ára)

Ezt kapod:

  • Anyagcserét károsító alapanyagok listáját
  • Kivizsgálási útmutató – milyen paramétereket kell méretned
  • Anyagcserét harmonizáló napirendet
  • Átfogó tudást a hormonháztartásod működéséről
  • Egy hétig visszanézhető felvételt az előadásról
„A kitűzött 5 kg helyett 10 kg-ot sikerült fogyni. A közérzetem sokat javult, nem érzem magam fáradtnak már délelőtt. Jobban alszom, az éjszakai hőhullámaim megszűntek.” – Emese (anyagcser egyensúly program résztvevő)

A kalóriadeficit csak akkor eredményez fogyást, ha a zsírégető és a zsírgyűjtő anyagcsere állapot rugalmasan váltják egymást!

Ez pedig nem azon múlik, hogy mennyit eszel, hanem azon, hogyan bánik a szervezeted az inzulinnal.

Ebből a gyakorlatias tananyagból megértheted, mi akadályozza, hogy elérd az ideális testsúlyodat és gyakorlati tippeket is adok, hogy elkezdhess dolgozni az anyagcseréd helyreállításán! 

A fogyási nehézség és fáradtság nem véletlenül járnak együtt. Mindkettő egy energetikai probléma, közös gyökérokkal, ami az emelkedett inzulinszint.

Az inzulinszintre viszont nem csak a táplálkozás van hatással! Hiányállapotok, bélflóra, pajzsmirigy működés, női hormonháztartás, cirkadián ritmus, stressz. Mind befolyásolják a tested inzulinra adott válaszát.

Ilyenkor nem az akaraterőt kell elővenni a siker érdekében, hanem a kiváltó okokat kell kezelni.

Csak nagyon nagy megszorítások árán vagy képes csökkenteni a testsúlyodon?
Állandóan a súlyod miatt aggódsz?
Akkor felborult az anyagcseréd egyensúlya!

Az anyagcsere egyensúly azt jelenti, hogy természetes ciklusodhoz igazodva váltják egymást a zsírgyűjtő és a zsírégető anyagcsere állapot. Ebben az állapotban kis odafigyeléssel is csökkenthető a testsúly!

Mi a megoldás?

Az előadásban elmondom,

  • melyek azok az egészségesnek tűnő alapanyagok, amik áthangolják az anyagcseréd működését,
  • miért nem csak a mennyiség és az alapanyagválasztás számít, hanem legalább ilyen súllyal esik latba az étkezéseid időzítése is,
  • miért negatív a laborod miközben a fogyással falakba ütközöl,
  • miért nem csak a tányéron dől el a fogyás,
  • hogyan borítja fel a hétköznapi stressz az anyagcseréd működését. 

Természetgyógyász
Anyagcsere egyensúly tanácsadó

Boldog Csilla vagyok, természetgyógyász, anyagcsere egyensúly tanácsadó

Van egy fontos üzenetem számodra!

Nem azért nem megy a fogyás, mert nem dolgozol elég keményen érte.

Az életmódunk tele van olyan hibákkal, melyek átállítják az anyagcserénk működését.

Ha kijavítjuk ezeket a hibákat és megteremtjük a testünk optimális működéséhez szükséges feltételeket, kezünkbe vehetjük a testsúlyunk feletti kontrollt.

Az anyagcsere egyensúly helyreállításával, anélkül lehet tiéd a kontroll, hogy szenvedni kellene érte. Tenni persze kell! De ha szenvedés, amit csinálsz, akkor nem jó úton jársz.

Segítségemmel feltárhatod az életmódodban rejlő hibákat, hogy átállítsd az anyagcseréd működését a zsírégető üzemmódba és végre elérd az ideális testsúlyodat és helyreállítsd az energiaszintedet.

 

{

Szia Csilla! Nagyon örülök, hogy rád találtam. Nagyon jó döntés volt belevágni a programba. Számomra könnyű volt betartani az általad elmondottakat és az átküldött anyagokat. Így nagyon hamar jelentkeztek az eredmények, amiket el szerettem volna érni. A kitűzött 5 kg helyett 10 kg-ot sikerült fogyni. A közérzetem sokat javult, nem érzem magam fáradtnak már délelőtt. Jobban alszom, az éjszakai hőhullámaim megszűntek. A programod alkalmazása mellett a párom is leadott 10kg-ot, aminek nagyon örül.Nagyon köszönöm a hasznos tudásanyagot, amit bármikor elővehetek, ha elakadok.

Emese

{

Szia Csilla! Eddig 10 kg mínusz és megyek tovább. Az energiaszintem 10 éve nem volt ilyen magas. 🙂 

Gabi

{

Hihetetlen, teletömöm a pocakomat és fogyok.🙂 Köszönöm! 

Judit

{

Szia Csilla! Szeretném még egyszer megköszönni a közös munkát!🤗 Nagyon örülök, hogy belevágtam! Szuper dolgot csinálsz és mindezt nagyon támogatóan teszed, ami a mai világban külön tiszteletre méltó😊

Edit

{
A súlyom 2 gyerek után 65.5 kg – kevesebb, mint gimis koromban!! 🌟🌟🌟
Csilla Boldog ajánlásai egyáltalán nem megerőltetőek, figyelembe veszi, hogy vegetáriánus vagyok, hogy rohanó életem van és gyors, könnyen elkészíthető kajákra van szükségem. Nem számolom a kalóriákat többé, jollakottságig eszem magam bűntudat nélkül, mert tudom, hogy a jó ételeket eszem, a jó időben. 😍😍😍😍 

Helga
HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com